Jak je to s Area 51 (1)

Veteráni americké armády sdělili, že pracovali v nejtajnějším místě na Zemi. Ale s mimozemšťany nespolupracovali…
Každé ráno v pracovní den minimálně 600 lidí přijde ke hlídanému terminálu letiště v Las Vegas.

Nasednou na jeden z Boeingů s červeným pruhem na trupu bez dalších značek. Letadla létají na sever každou půl hodinu.

Cíl – vojenská základna „Area 51“ – je tak tajná, že do roku 2000 americké orgány popíraly úplně její existenci.

A to ještě dodnes vytváří hrozné podezření: zde se zkouší „létající talíře“ ukořistěných mimozemšťanům. Nejúžasnější je, že armáda nic z toho nepopírá a nic nepotvrzuje. V důsledku toho veřejnost z velké části obsahu pověstí a příběhů věří.

Show Roberta Lazara

V roce 1989 mohli televizní diváci v Las Vegas vidět „fyzika“, který pracoval v „zóně-51“. Jakýsi Robert Scott Lazar tvrdil, že se tam nachází technologie mimozemšťanů. A to dokonce viděl v akci:

  • „Na nějakou dobu disk zůstal stát, ale pod ním zářily namodralé plameny, bylo slyšet slabé syčení … Disk se lehce odlepil od země … Zdá se, že to nebylo nic zvláštního, ale bylo to úžasné. Byl jsem naprosto ohromen. Bylo to magické!“

Lazar sdělil, že viděl devět těchto disků. A dal při této příležitosti následující vysvětlení:

  • „Tato technologie sem byla dovezena z hvězdného systému Zeta Retikuli 1 a 2. Jedná se o hvězdy v souhvězdí Sítě, viditelné pouze z jižní polokoule. Dzeta Reticuli je binární systém, to znamená, že jsou v ní dvě hvězdy, a je od Země vzdálena 30 světelných let. Bytosti přiletěly z Reticuli 4, čtvrté planety systému Dzeta Reticuli 2. Tak se to píše v dokumentech, které jsem četl.
  • Výška bytostí představuje od 90 do 120 cm. Mají šedavé odstíny kůže a velké hlavy s velkýma mandlově tvarovanýma očima, tenký nos, ústa a uši.
  • Vlasová pokrývka chybí … bytosti vyprávěly, že už dávno pravidelně navštěvovaly naší Zemi, a předložili množství důkazů – fotografie, které podle nich byly staré více než 10 000 let.
  • Do roku 1979, v centru Nevady mezi námi došlo k výměně materiálů a informací, dokud nedošlo ke konfliktu … Bytosti opustili Zemi, ale musely se vrátit v momentu, označeném jako „1623“, ale já nevím, co to je za datum.“

Lazar veřejně prohlašoval, že je magistr věd ze dvou univerzit a že pracoval jako vědecký pracovník v Los Alamos National Laboratory (LANL). Prověření ukázalo, že to je lež.

„Neexistuje jediný důkaz, který by potvrdil jeho příběh,“ namítá ufolog Stanton Friedman. „Neexistuje ani diplom, ani index, nebo kopie dokumentů nebo členství v profesních organizacích, žádné články…“

Když vědci požádali Lazara o odpovědi na odborné otázky, nebyl schopen na ně odpovědět. Zdá se, že „fyzik“ vyprávěl o „Zóně 51“ pouhé báchorky.

Ale přesto na nich dobře vydělal. Je to už deset let, co s nimi veřejně vystupuje. A je živ a zdráv.

Ale mohly Lazarovy pohádky vzniknout jen tak z ničeho?

Pokračování

  • Jak je to s Area 51 (1) (2) (3)

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 2881

error: Kopírování zakázáno!