Podivné útvary na snímcích z Marsu (22)

Na snímcích, předané robotem „Spirit“, nadšenci našli arabské číslice…Číslo Marsu je… 194!

Artefakt, který našel „Spirit“, neměří více než několik milimetrů.

Tato fotografie, stejně jako ostatní z povrchu Marsu, má NASA k dispozici na svých oficiálních internetových stránkách a je možné je podrobně zkoumat.

 

Na jednom ze snímků je několik náhodných skvrn, které připomínají arabské číslice.

Podívejte se pozorně – uvidíme: „1“, o něco menší „9“ a číslo „4“ má tvar horší než ostatní, ale pořád jasně identifikované.

A co z toho vyplývá?

1. Dříve žili na Marsu lidé, a konkrétně – Arabové, protože to jsou arabské číslice :-). Kromě toho, byli vzdělaní a gramotní, věděli hodně o letu do vesmíru, protože poté se přestěhovali na Zemi.

2. To číslo je registrační číslo kamene z hollywoodských rekvizit, použitých pro NASA. Ve skutečnosti nikdo na Mars neletěl, celá „expedice“ není nic jiného než show, organizované v pavilonu v předvečer prezidentských voleb v USA.

3. Je to jen vtip NASA, stejně jako v roce 1970. Tehdy astronauti přivezli z Měsíce fotografie kamene, na kterém bylo viditelné písmeno „C“. Ukázalo se, že to vyryli sami.

4. Čísla zde zanechali mimozemšťané: označili si tak jeden z odebraných vzorků, ale nakonec ho nevzali nebo ho ztratili.

5. Ti, kteří vidí na obrázku „194“, mají vysoce rozvinutou fantazii. Navíc se díváme jen z jedné strany. Pokud se podíváme na obraz vzhůru nohama, můžeme vidět koně, zapřaženého za vůz. Z boku čmáranice vypadá jako letadlo s nějakými cestujícími.

Pokračování

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!