Pyramidy pod vodní hladinou? (2)

  Podvodní archeologie je velmi zvláštní odvětví tohoto oboru.

Karibik

V roce 1968 pilot R. Brasch v oblasti Bahamských ostrovů Bimini a Andros uviděl pod vodou velké kamenné stavby. Za pomocí podvodní archeologie a výsledků leteckého průzkumu byly objeveny zničené budovy, pyramidy se základnou 54 x 42 metrů, ulice, městské hradby, přístavní vlnolamy s velkými, tajemnými kruhy, lemované velkými kameny a další stavby.

Jde však zřejmě jen o báchorky.

Příběh dalších podvodních pyramid v oblasti Karibiku začal článkem v Weekly World News. Jistý Dr. Ray Brown, „přírodní lékař“ z Mesa v Arizoně v něm tvrdil, že objevil pod hladinou pyramidu na přelomu 60. a 70. let při hledání potopených galeon v blízkosti Bahamských ostrovů. 

Dr. Brown tvrdil, že získal křišťálovou kouli z vnitřku pyramidy, která vykazuje „tajemné síly“, a používal ji ve své „léčitelské“ činnosti. Poté zmizel ze scény a žádné informace a důkazy o „pyramidách“ nepodal. Zemřel v roce 1990.

Více:

Pokračování


***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 459

error: Kopírování zakázáno!