O UFO a mimozemšťanech se mnoho píše, ale jen málokdo je viděl.

 

 


Kosmický ostrov

V Japonsku plní úlohu místního epicentra fanoušků všeho neznámého městečko Hakui. Tisíce nadšenců UFO se sem chodí dívat na oblohu, aby vyfotili něco tajemného. Aby návštěvníci nebyli zklamáni, muzeum "Kosmický ostrov" zde postavili ve tvaru "talíře".

Tento podnik stál 6,3 miliardy jenů (asi 30 miliónů dolarů). Expozice se skládá ze tří hlavních částí: průzkum vesmíru, hledání mimozemské inteligence a informace o UFO. V muzeu jsou makety skutečných kosmických lodí - bohužel, pouze pozemských.

Druhé největší muzeum UFO v Asii bylo založeno tureckým ufologem Haktanem Akdoganem v provincii Kappadokie. Zpočátku bylo v Istanbulu, ale pak ji přestěhovali do místností, vytesaných do skály. Stačilo pouze upravit vstup a čekat na turisty, navštěvující skalní města Kappadokie. Říkají, že pod zemí sochy mimozemšťanů vyvolávají u turistů velmi silné dojmy.

 

Obr.1 „Kosmický ostrov" v Hakui (Japonsko). Mimozemšťanů je v této zemi velmi málo. Takže turisté se mohou vyfotit pouze s figurínami znázorňující postavy ze slavné „pitvy ET".

Pokračování

 

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 1045