Názory

Článek z archivu přináší možná odhalení dávného případu...

Program kosmických letů Apollo, trvající od poloviny 60. let 20. století (1) zahrnoval 12 letů s posádkou od Apollo 1 do Apollo 17. Další lety na Měsíc byly zrušeny, uskutečnil se už jen let Apollo k orbitální stanici Skylab v roce 1973 a definitivní ukončení programu byl společný sovětsko-americký let Sojuz-Apollo v roce 1976.

John Podesta (1) byl v roce 2008 součástí transformačního týmu Baracka Obamy a v roce 2014 se na rok vrátil do Bílého domu jako asistent prezidenta. V letech 1998 až 2001 byl vedoucím týmu Billa Clintona, kterému dříve dělal asistenta, osobního tajemníka a poradce.

22. dubna 2011 proběhla premiéra nového filmu o utajené expedici na Měsíc - Apollo 18. (1)

Na pobřeží Finského zálivu vznikly tisíce ledových koulí. Div byl způsoben silným sněžením a vlnobitím

... aneb o tom, co lze nalézt rozbitím kusu uhlí

... aneb o tom, co lze nalézt rozbitím kusu uhlí

Portál Puerto de Hayu Marca - Aramu Muru

Soudě podle mnoha článků, přednášek a videí, jde o nesporného experta na pyramidy a vůbec všechno anomální, co ve vesmíru existuje.

Snaha o poznání a záznam řádu vesmíru nebyla náhodná. Poznání jeho hloubky bylo předmětem myšlení i takových osobností vědy, jako byl v novověku M. Koperník, J. Kepler a mnoho dalších. 

Dva němečtí amatérští badatelé způsobili vážné škody uvnitř Velké pyramidy při natáčení dokumentárního filmu s názvem „Cheopsův projekt“ (1), který má za cíl ukázat, že tato pyramida nebyla postavena v době tohoto faraóna čtvrté dynastie, ale mnohem dříve, a bez účasti starých Egypťanů.

Čas od času vykřikuje nějaký známý ufolog o nedostatku "pokroku" v ufologii. Křik je často opakován ostatními, obvykle s velkými bolestmi a skřípáním zubů. Řešení jsou navržena, ale nakonec se nic nezmění.

Je to již několik let, co začalo intenzivní hledání českých pyramid 

Před několika lety se zdálo, že MUFON - největší skupina UFO v USA a pravděpodobně i na světě – míří vysoko.