Kdo byl Karl Wolfe?

Zemřel Karl Wolfe, seržant letectva Spojených států, který odhalil „mimozemské“ tajemství NASA. Říkal, že viděl mimozemskou základnu na snímcích Měsíce, které byly vyfoceny v 60. letech minulého století.

Karl Wolfe, seržant amerického letectva (US Air Force), zemřel ve věku 74 let v Lansingu, stát New York. Jel na kole a srazil ho traktor. Zemřel v nemocnici na svá zranění. Tragédii ohlásily britské noviny The Sun (1), které sice nejsou na světě nejserióznější, ale později byla informace potvrzena spolehlivějším zdrojem – americkým kanálem Fox News. (2)

Obr.1 Na některých – velmi kontroverzních – snímcích z Měsíce jsou viditelné jakoby zříceniny

Nešťastná náhoda? S největší pravděpodobností. Konspirátoři však pochybují. Proč? Karl Wolfe byl známý jako ten, kdo „odhalil tajemství NASA“. Takže se prý mohl někdo pomstít. Nebo „umlčet“ navždy, aby nic víc neřekl.

Zprávy, které proslavily seržanta v záloze, se poprvé objevily v roce 2001. Začal tvrdit, že NASA skrývá informace o existenci uměle vytvořených staveb na povrchu Měsíce – včetně jeho odvrácené strany. Osobně je prý viděl na snímcích, pořízených v šedesátých letech sondami Lunar Orbiter. Američané je vypouštěli proto, aby vytvořili podrobnou mapu Měsíce, a z fotografií mohli vybrat místa přistání pro lunární expedice Apollo s posádkou.

V roce 1965 byl seržant vyslán na americkou leteckou základnu Langley (Langley Field), kde pracovali experti NASA, jež se podíleli na projektu Lunar Oribiter. Tam Wolfe obsluhoval elektronická zařízení, potřebná k přijímání a zpracování fotografií z Měsíce. Měl přístup k tajným materiálům, stejně jako ke všem zaměstnancům, s nimiž mluvil. Všichni měli na sobě speciální označení.

Pak jednoho dne, když byl Wolfe povolán do fotolaboratoře, aby opravil zařízení, které se pokazilo, hovořil s dalším seržantem. Zajímal se, jak se snímky z vesmíru dostávají na Zemi, jak funguje celý systém. A zhruba po půl hodině, samozřejmě – jako se samo sebou rozumí – najednou mu jeho kolega řekl, že NASA našla základnu na odvrácené straně Měsíce.

„Jiný seržant“ ukázal Wolfovi několik snímků, na kterých viděl budovy – věže ve tvaru houby, prosté věže a objekty ve formě koulí.

Příběh seržanta v důchodu byl zaznamenán v Národním tiskovém klubu (National Press Club ve Washingtonu DC) na akci Projektu Disclosure (Odhalení), kterou pořádal poblázněný ufolog Dr. Stephen Greer. Deset miliónů lidí sledovalo videozáznam.

Obr.2 Vysloužilý seržant Wolfe dělal příznivý dojem – nevypadal jako lhář.

V polovině šedesátých let, když se dozvěděl o základně na Měsíci, se Wolfe opravdu zalekl. Vzpomínal, o čem přemýšlel: jestli o „objevu“ neřekne ve večerních zprávách, tak bude zabit nebo „zatčen“ jako osoba, která si uvědomila něco, co by neměl znát.

Je možné, že se smutné obavy staly skutečností – po několika desetiletích?

Kde jsou snímky, které viděl Wolfe? Co přesně na nich bylo? Odpovědi, samozřejmě nejsou.

Ale následovníků vysloužilého seržanta je stále dost. A přinášejí stále nové záhady z Měsíce.

Například badatel, který žije ve Finsku, Mark Sawalha – Lovec UFO, jak si sám říká, objevil na jedné z fotografií, které nasnímal Lunar Orbiter 1 v roce 1966, podivný tenký předmět, vyčnívající z jeho povrchu více než na sto metrů.

Mark považuje předmět za anténu, kterou mimozemšťané postavili nad svou základnou, která se nachází pod povrchem Měsíce.

Obr.3 Anténa mimozemšťanů?

Kdo ví, možná Wolfe viděl věž, kterou nedávno objevil jiný virtuální archeolog, který se skrývá pod jménem MexicoGeek. Vypadá jako obrovská houba, s výškou více než 5 kilometrů na tenké noze. Na obrázku měsíčního povrchu – jednom z těch, které jsou použity v Google Moon, je „čepička“ také jasně viditelná.

Obr.4 „Houbová“ věž

Věž je desetkrát vyšší než Ostankinská věž. Koneckonců, gravitace na Měsíci je šestkrát nižší než na Zemi. Stavba vysokých věží by tak byla mnohem jednodušší.

Je třeba také uvést, že NASA považuje „věž“ za optickou iluzi tvořenou malým kráterem umístěným na okraji většího, který vypadá jako klobouk „houby“ a stonek.

Scott C. Waring, známý virtuální archeolog, nalezl na Měsíci pyramidu. Objevil ji na snímku, který udělala americká sonda Lunar Reconnaissance Orbiter.

Obr.5 Špičatá pyramida

Odborníci si všimli, že objekt vypadá jako pyramida ruského inženýra Alexandra Goloda, kterou postavil v roce 1999 u Novorižské dálnice v Podmoskevsku, a která mu spadla v květnu 2017. Obě byly špičaté a jejich výška je stejná – jen něco přes 40 metrů.

Jistý Mundo Desconocido také našel pyramidu, ale šestistrannou a stupňovitou – ve třech patrech. Našel je na archivní fotografii, která byla pořízena třetí sondou ze série Lunar Orbiter.

Pyramida je vyfotografována z výšky 49 kilometrů. V základu mě více než kilometr. Vypadá jako umělá. Koneckonců, přirozený objekt by prý stěží vznikl jako šestiúhelník.

 

Obr.6 Šestihranná pyramida

Koule na Měsíci objevil jistý Marcelo Irazusta. Na snímcích je vidět, že objekty jsou připojeny k několika lunárním kráterům.

Průměr koulí je asi 80 metrů. Scott Warring věří, že jsou kovové. Protože dobře odrážejí světlo a na některých místech obvykle vypadají jako ohromná světla. Kdo, pokud ne mimozemšťané, by je zde mohl umístit?

Obr.7 Svítící koule na okrajích kráteru

Viděl Wolfe skutečně něco podobného? Nebo jen optické iluze z tehdejších nekvalitních snímků?

Odkazy

(1) Emma Parry: ‚HE WAS A VERY BRAVE MAN‘ US airman who claimed he saw top secret NASA photos of alien structures on the moon dies in horror bike crash. The Sun, 17.10.2018. Internet: https://www.thesun.co.uk/news/7512409/us-airman-who-claimed-he-saw-top-secret-nasa-photos-of-alien-structures-on-the-moon-dies-in-horror-bike-accident/

(2) Airman who claimed he saw top secret NASA photos of alien structures on the moon dies in bike crash. Fox News, 17.10.2018. Internet: https://www.foxnews.com/us/airman-who-claimed-he-saw-top-secret-nasa-photos-of-alien-structures-on-the-moon-dies-in-bike-crash

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 2295

error: Kopírování zakázáno!