Jak je to s Area 51 (4)

Veteráni americké armády sdělili, že pracovali v nejtajnějším místě na Zemi. Ale s mimozemšťany nespolupracovali…
Přiznání veteránů

„Ještě před rokem jsme nemohli říct nic,“ přiznal se 87 let starý vysloužilý plukovník Hugo Slater, velitel „Zóny 51“ v roce 1960.

Další veterán – 72 let starý inženýr speciálních projektů, Thornton Barnes, řekl, že jeho tým byl „největším tajemstvím od Manhattan Project,“ (projekt, který měl vytvořit první atomovou bombu.)
Veteráni mohli poodhalit tajemství zóny teprve v tomto roce – 2010, po 50 letech. A teprve poté, co CIA odtajnila program Oxcart – zkoušky a lety vysoce rychlostního průzkumného letadla A-12. (Lockheed SR 71 Black Bird).

Obr.7 Obří dráha „Zóna-51“ je viditelná z vesmíru

Je samozřejmě, že novináři se nemohli nezeptat na zvěsti o mrtvolách „malých lidí“ v hangárech, o zkouškách opravovaných „létajících talířích“, o podzemních tunelech.

Veteráni přiznali: Kousek pravdy na tom je. Ale velmi malý.

V „zóně“ se opravdu obnovovala „cizí“ technologie. Ale pozemská. Například, pracovali tam se sovětskými stíhačkami MiG. Testovali je v letu. A pod zemí zkoumali nebezpečné radioaktivní technologie.

Barnes pracoval na programu jaderných motorů raket (projekt NERVA), v podzemních bunkrech na pláni Jakass vedle „zóny“: „Tři bunkry jsou propojeny železnicí, a všechno ostatní je v podzemí.“

Podle názoru veteránů, piloti často mylně pokládají za „létající talíře“ letadla A-12 Oxcart se širokým trupem, uchovávající obrovské množství paliva.

Piloti letadel, letící nad Nevadou za soumraku, byli šokováni, pokud viděli A-12, letící velmi vysoko rychlostí 3500 km za hodinu.

Obr.8 Jeden z veteránů „Zóny 51″ Ken Collins u tajného letadla v roce 1963

Jeho titanový trup, který odráží sluneční paprsky, mohli snadno považovat za UFO. Pokud piloti hlásili takové setkání dispečerům na letišti, brzy sem dorazili agenti FBI a piloti byli nuceni podepsat slib mlčenlivosti.

Projekt Oxcart byl ukončen v roce 1968. O tom, co se děje v „Zóně 51“ nyní, veteráni řekli: „Dozvíte se to roku 2060!“

A tady je „létající talíř“

Zdravý rozum nám říká: Žádní mimozemšťané v „Zóně 51“ nejsou. Protože nejsou vůbec. To znamená, že ani jejich přístroje zde nejsou. Nicméně …

Známý badatel anomálních jevů, Joseph Skipper našel UFO na fotografii jižně od zóny a která je zveřejněna na internetových stránkách Earth.Google.com. (obr.9)

Skipper našel mírně protáhlý diskovitý objekt, který se, podle jeho názoru, vznáší pár metrů nad povrchem. A vrhá stín. Průměr objektu – asi 50 metrů. Vypadá jako kovový – třpytí se na slunci. Navrchu má jakousi kupoli, která vypadá trochu tmavší.

Badatel je přesvědčen, že UFO je jednoznačně výrobek člověka. A jde o velmi pokrokovou technologii, protože za letu v nízké výšce potřebuje takový objekt dobré manévrovací schopnosti. Ale tomu, že by byli do prací zapojeni mimozemšťané, Skipper nevěří. Přístroj i tak neobvyklého tvaru mohli postavit lidé.

„Na našich základnách není žádné UFO,“ přísahá Mary Felto, mluvčí U. S. Air Force, když je oslovena podobnými otázkami. „Vše, co se tam děje, je utajeno z velmi rozumných důvodů.“

Závěr

  • Jak je to s Area 51 (1) (2) (3)

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 2295

error: Kopírování zakázáno!