Setkal se Eisenhower s mimozemšťany ?

Před 65 lety – 20.2.1954 prezident USA Dwight Eisenhower přerušil svou dovolenou v Palm Springs v Kalifornii. Proč ?
Podnikl prý tajný noční výlet na nedalekou leteckou základnu, aby se setkal se dvěma mimozemšťany.
Tak to uvádí různé ufologické zdroje, včetně M. Salla, bývalého univerzitního profesora a zakladatele tzv. exopolitiky.

Podivný noční výlet vedl dokonce k vyhlášení tiskové agentury Associated Press, že prezident zemřel. Nestalo se tak, zpráva byla dementována. Eisenhower žil až do roku 1969. Přesto událost z tohoto dne se stala zdrojem pro ty nejdivočejší fantazie.

Některá fakta jsou nesporná – Eisenhower skutečně přerušil svou dovolenou v Palm Springs, a po večeři opustil Tree Ranch, kde byl ubytován. Druhý den ráno se účastnil bohoslužeb v Los Angeles. Ráno jeho mluvčí oznámil tisku, že Ike si vylomil zub při večeři, když ohryzával kuřecí křídlo.

M. Salla oficiální verzi nevěří a říká, že to je jen krycí příběh. Ve skutečnosti šel prezident do Edwards Air Force Base, kde se sešel se dvěma mimozemšťany s bílými vlasy, světle modrýma očima a bezbarvými rty. Tito mimozemšťané se nazývají „skandinávským typem“.

Přiletěli na Edwardsovu základnu z jiné sluneční soustavy na létajícím talíři, aby jednali s americkým prezidentem. Komunikace byla, podle Sally, telepatická. Mimozemšťané nabídli, že nás zbaví atomových bomb, ale Ike se jich nechtěl vzdát.

O něco později, v tomtéž roce 1954, se však Einsenhower dohodl s jinou rasou mimozemšťanů, označené jako „Greys“ (Šedí), kterým dovolil, aby unášeli lidi a dobytek pro své lékařské experimenty, za předpokladu, že je vrátí bezpečně domů. Od té doby byly, podle Sally, uneseny milióny lidí…

M. Salla, bývalý univerzitní profesor, spolupracoval také s Centrem pro světový mír a vystupoval proti válce na Balkáně a ve Východním Timoru. K mimozemšťanům ho prý přivedla frustrace z neúspěchů v této oblasti. Důkazy o výletu prezidenta k mimozemšťanům, našel prý … na internetu …

V roce 2003 založil studijní program, který se skládá z výuky exopolitiky, meditativní praxe, modliteb, zaměřených na osobní sebeposílení a prosazení božské vlády ve Washingtonu. Není proto divu, když se Centrum pro světový mír od něj velmi rychle distancovalo.

Jak to ovšem bylo s prezidentovým zubem? Samozřejmě existují lékařské záznamy, a levý horní střední řezák byl ošetřen právě tuto noc. Nebylo to první ani poslední ošetření tohoto zubu, které provedl dr. Francis A. Purcell. Zemřel v roce 1974.

Dotazy na tuto noc docházely také k synovi, brigádnímu generálovi Johnu Einsenhowerovi, který rovněž takové fantazie odmítl. Historici a lidé z Eisenhowerova okolí se mohou z takových zpráv potrhat smíchy.

Po léta k nim docházejí dotazy na tuto událost, a bylo možné tak sledovat, jak se s časem mění a vyvíjí. V 70. a 80. letech šlo o návštěvu základny, aby si prezident prohlédl ostatky mrtvých mimozemšťanů, kteří havarovali v Roswellu, v 90. letech už však mimozemšťané „ožili“ :-).

Co se bude říkat příště ?

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 2881

error: Kopírování zakázáno!