V Argentině objevili zvláštní obrazec

Bude tomu více než rok, co si argentinský deník El Tribuno všiml existence zvláštního obrazce, ale tehdy jeho zpráva svět nezaujala.

Ovšem až nyní se dostala do Evropy, díky reportérům z Daily Mail, kteří tzv. “kosmodromu” udělali patřičnou reklamu. Ukázalo se, že obrazec je jasně vidět dokonce i z vesmíru.

Obr. 1 Mimozemšťané, kteří se blížili k Zemi, si nemohli nevšimnout tak zřetelné přistávací plochy.

“Vesmírný přístav”, jak se obrazci přezdívá, byl postaven v argentinské poušti poblíž vesnice Cachi v provincii Salta. Byl skutečně postaven pro mimozemšťany a pro setkání s nimi.

Jaká je skutečnost? Podle obyvatel Cachi, postavil obrazec jistý Švýcar Werner Jaisli, který právě za tímto účelem přišel do Argentiny, protože dostal od mimozemšťanů telepatickou zprávu. Ve skutečnosti šlo vlastně o příkaz. A Werner musel poslechnout. Vytvořil několik obrazců ve tvaru mnohacípých hvězd. Největší má průměr 48 metrů s 36 paprsky, vytvořených z bílých kamenů.

Obr.2 Kosmodrom už nikoho nezajímá, jeho čas uplynul

Obr. 3 Tvar „přistávacích ploch“ stanovili Wernerovi přímo mimozemšťané

První etapu kosmodromu nadšenec dokončil v roce 2008, celá stavba byla hotová v roce 2012 – těsně před předpokládaným koncem světa, jak to prý stanovili Mayové. A pak Švýcar zmizel.

Ufologové nevylučují, že mimozemšťané opravdu tajně dorazili a vzali Švýcara s sebou…

Obr. 4 Hvězdice je vytvořena bílými kameny. Byly sem dopraveny stavitelem neznámo odkud

Obr. 5 Werner Jaisli byl podivín. Oblékal se jako Jedi z Hvězdných válek.

Nyní kosmodrom navštěvují turisté. Někteří se nevzdávají naděje, že uvidí lodě mimozemšťanů, přilétající na Zemi…

 

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 2989

error: Kopírování zakázáno!