Howard Menger – tuctový kontaktér

Howard Menger (17. února 1922 – 25. února 2009) byl americký kontaktér, který prohlašoval, že se setkal s mimozemšťany. O setkání sepsal řadu knih, například „From Outer Space“ …

… v dalších vydáních jako „The High Bridge incident: The story behind the story.“ (obr. 1) 

Menger se na konci padesátých let minulého století stal pověstným charismatickým kontaktérem, který podrobně popisoval své rozhovory s přívětivými „vesmírnými bratry“ „venušského typu“, tedy seversky vyhlížejícími mimozemšťany. I když byl široce odmítnut jako šarlatán, který využil popularity daleko slavnějšího G. Adamski, po jeho vzoru si získal přízeň řady naivních prosťáčků.

Později Menger uvedl v několika dokumentech, že špatně pochopil vesmírné mimozemšťany a to, odkud přišli. Řekl, že mimozemšťané nežijí na Venuši, ale měli základy na Venuši a nebo Marsu nebo přicházeli přes tuto planetu. Menger to pak napsal do svých pozdějších knih.

Jako malý se přestěhoval s rodiči do Hunterdon County v New Jersey. Jeho první údajný kontakt s člověkem z jiné planety byl ve věku deseti let, v lese poblíž jeho rodného města High Bridge v New Jersey. Krátce po ukončení střední školy vstoupil do armády Spojených států a sloužil v 17. tankovém praporu. V pozdějším životě byl zaměstnán jako malíř.

Zatímco většina kontaktérů měla svůj náboženský podtext, vyvolaný zkušenostmi z „kontaktů“, Menger přinesl mnohem praktičtější poselství: novou dietu k zhubnutí, schválenou vesmířany. Vydal také nahrávku „hudby, složené vesmírnými mimozemšťany“. Pokoušel se také uvést na trh zařízení na „volnou energii“, založené prý na „vesmírné technologii“. (viz. obr.2)

Viz:

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!