Další kapitoly (nikdy nekončící) pyramidománie

Co má Aljaška a Antarktida společného? Pokud jste odpověděli, že spoustu sněhu a tučňáky, jste na omylu! Správná odpověď je – pyramidy.

Pyramidy se prý nacházejí po celém světě. Vedle toho, že jde o nejstabilnější stavbu, zdá se být univerzální stavbou pro nejtajemnější účely ve starověku. Ale jak to, že byly postaveny pyramidy v tak nepřátelském prostředí? A co tento nález znamená?

O pyramidách v Antarktidě jsme psali zde (1).

Na řadě je nyní Aljaška

Zde je také pyramida, tentokrát v podzemí. Je samozřejmě „tajná“, dlouhá desetiletí zkoumána „tajnou vládou“. Je to totiž energetický generátor volné energie tak silný, že může zásobovat celou Kanadu.

A samozřejmě je to zločin proti dobrým lidem z USA, že toto úžasné zařízení je ukryto ve „vojensko-průmyslovém komplexu.“

Pyramida, mnohokrát převyšující Cheopsovu pyramidu v Egyptě, byla prý objevena v roce 1992. V důsledku masivního čínského podzemního jaderného výbuchu došlo k jakémusi posunu a objevu pyramidy v podzemí.

10. srpna 2012 o tomto senzačním nálezu 70 km od Mt. McKinley (63°17’510.40″“ N 152° 31’24 .49″“ W) informovala známá autorka Linda Moulton Howe. (2)

Pyramida, jejíž vrchol je prý 150 m pod povrchem, sahá do hloubky 750 m, je tedy vysoká kolem 500 m, je součástí „Aljašského trojúhelníku“, jakési obdoby toho „bermudského“. Také zde se prý ztratily stovky, ne-li tisíce osob. (3) (4) (obr. 1)

Máme před sebou klasický případ pyramidománie.

Hory, podobající se pyramidám, nejsou nic zvláštního. Jsou jak v Antarktidě, tak i v Řecku nebo v Tibetu. Tam kde nejsou, musí nastoupit fantazie a zdatní, podnikatelsky nadaní, samozvaní „archeologové“, jako např. v Bosně. (5)

Pak je jen otázkou zaměření objevitele, s čím se taková místa spojí – s Atlanťany, mimozemšťany, obry. Volná energie je hitem posledních let, a tak nepřekvapuje, že nové pyramidy na Aljašce fungují právě na ni. A Bermudský – pardon Aljašský – trojúhelník je už jen třešinka na dortu.

Kdo by o nálezech pochyboval, má smůlu – „pyramidy“ jsou tam, kam se nemá šanci dostat 99,99 % lidí. V případě Aljašky, kam se sice lze dostat, je proto pyramida umístěna pod zemí a ještě pro jistotu do uzavřeného vojenského pásma. 🙂 Přesto se jistě najde řada nadšenců, schopných dát za tyto nálezy ruku do ohně a tento nesmysl dále šířit… Nemusíme ani jmenovat.

Odkazy

(1)  (-r-): Pyramidy v Antarktidě. ZaZ.

(2)  Linda Moulton Howe. Wikipedia. Internet: http://en.wikipedia.org/wiki/Linda_Moulton_Howe

(3)  Matrix Wisdom: Linda Moulton Howe on the Gigantic Alaskan Pyramid. YouTube, 13.2.2015. Internet: https://www.youtube.com/watch?v=4usjl9DEVIc

(4) Alton Parrish: Linda Moulton Howe: The Ancient Pyramid of Alaska is Real. Humansarefree.com, 13.3.2014. Internet:   http://humansarefree.com/2014/03/linda-moulton-howe-ancient-pyramid-of.html

(5)  (-r-): Bosenské pyramidy? ZaZ, 10.12.2013. Internet: http://www.zahadyazajimavosti.cz/index.php/2013/12/03/bosenske-pyramidy/

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 854

error: Kopírování zakázáno!