Objev kreseb v Indii

Nález nově objevených skalních kreseb, starých asi 10 tisíc let, oznámily indické noviny Times of India. Petroglyfy se nachází ve státě Chhattisgarh, asi 130 km od Raipur. Byly objeveny v jeskyních, které se táhnou pod obcemi Chandeli a Gotitola.

Figury mají velké kulaté hlavy, připomínající skafandry a některé nesou jakési zbraně. Jsou zde také objekty na třech nohách, které mohou připomínat „létající talíře“. Okamžitě se objevily názory, že jde o zachycení návštěvy z vesmíru.

 

Obr.1 Tajemné postavy v indické jeskyni

Podle indických archeologů se mezi místními obyvateli šíří legenda, předávaná z generace na generaci: že zde kdysi několikrát z nebe sestoupili lidé malého vzrůstu – „Rochela“. A vzali s sebou jeden nebo dva vesničany. Ti se už nikdy nevrátili.


Obr.2 Některé z postav vyobrazených v indické jeskyni

Obr.3 Kde jsou mimozemšťané, tam jsou i jejich „létající talíře“. Zde už na Zemi po přistání na třech opěrách…

Skalní malby z té doby, se všude překvapivě podobají. Připomeňme postavy v oblecích, připomínající skafandry, vyobrazené v údolí Val Camonica v Itálii.

 

Obr.4 Kresby z údolí Val Camonica (Itálie)

Obr.5 Tak kreslili dávní původní obyvatelé Austrálie

Obr. 6 Slavná kresba ze severní Afriky, namalovaná asi před 8000 lety. Nachází se v Tassili (Sahara).

Tyto obrázky jsou často používány nadšenci paleokontaktu, podle kterých byla naše planeta ve starověku navštívena zástupci mimozemské inteligence.

***

Líbil se vám článek a celý web?

Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 829

error: Kopírování zakázáno!