Několik postřehů z Mezinárodního sympozia MUFON

MUFON, největší skupina UFO v USA, uspořádala Mezinárodní sympozium v Irvine (Orange County), Kalifornie, ve dnech 24. – 27.9.2015.

Diskuse o UFO – Alejandro Rojas z Open Minds, skeptik Robert Schaeffer a Marc D’Antonio, hlavní foto a video analytik z MUFON.

Tématem je nejnovější případ UFO nad Puerto Rico, snímané IČ kamerou. Podle některých analytiků jde o jako nejlepší důkaz UFO vůbec. (1)

Paul Hellyer, bývalý kanadský ministr obrany, který prohlašuje každou bláznivou knihu o UFO za skutečnost (např. Day After Roswell, Serpo, 9-11 Spiknutí), s Paola Harris, promotor UFO.

„UFO divadlo,“ dramatizace nahlášených pozorování UFO. John Ventre (druhý zleva), Lee Speigel, Erica Lukes, Dwight Equitz, Stanton Friedman (u pultu).

 

Robert Schaeffer a Dwight Equitz z Hangar 1. 

 

Dwight Equitz v pořadu Hangár 1 

 

MUFON oznámila nedávnou smrt svého zakladatele, Walt Andruse, ve věku 94.

 

Svůj „únos do UFO“ oslavil Travis Walton s Debrou Harris

Jaime Maussan, mexický novinář a UFO promotér, stál pevně za obranou „snímků z Roswellu.“ Není divu, má v tom pěkné peníze. Bytost na snímcích není mumie, je to stále záhada! Ale Maussan připouští, že text na štítku je správně přečtený, tj.: „Mumifikované tělo dvou let starého chlapce“. Proč „mimozemšťan“ byl tedy veřejně vystaven, a proč se na štítku píše jen o mumii? Žádné vysvětlení.

Panel zaměřený na to, co udělat, aby ufologie byla respektována. S podivem zde byl i J. Maussan, ale  musel odejít dřív. Někdo dokonce navrhl, že nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, by mělo být zapojení takových lidí jako Maussan, Steven Greer, Billy Meier, Lina Moulton Howe, atd. – seznam by mohl být poměrně dlouhý…

Zleva – John Greenewald, Dr. Robert Wood, Stanton Friedman, Lee Speigel, Cheryl Jones, Marc D’Antonio.

Odkazy

(1) Puerto Rico Research Review. Internet:  http://prrr.isaackoi.com

 

***

Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 767

error: Kopírování zakázáno!