Podivné útvary na snímcích z Marsu (9)

Robot Spirit vyfotografoval podivné objekty, podobné na ostatky humanoidů. Je Mars pokryt lebkami ?

Díky snímkům, které NASA uvádí na své stránky, nachází zájemci o anomální jevy možnosti nacházet zajímavé objekty z oběžné dráhy. Nejzajímavější snímky však pochází z pojízdných robotů. Velmi aktivní je australský badatel Michael Middleton.

Na adrese (1) si všiml velmi zajímavých objektů. Middleton zvětšil snímky a objevil něco zvláštního : v prachu Marsu leží … lebka. S lidskými proporcemi, s dvěma očními a nosním důlkem, spodní čelist skrytá v prachu, vybělená stejně jako lidská kost na slunci …

Vedlejší kámen je také zvláštní. Na jedné straně je vyhlazený a vypadá jako tvář Maye. Není znám přírodní proces, který by něco takového dokázal.

Na jiném místě jsou i dokonce dvě „lebky“ vedle sebe. Vedle „lidské“ leží druhá, která připomíná opičí. Na čele má něco, co připomíná žárovku.

I zde leží něco, co se podobá lebce (2)

Může s tím souviset vedle ležící část něčeho, co připomíná talíř? Že by z něj kdysi jedli ti, jejichž lebky dnes leží v prachu Marsu?

Je třeba připomenout, že v místě, kudy Spirit projíždí, tedy kráter Gusev, se objevily už dříve podivné snímky. Připomeňme jen 50 cm jakoby ženskou figurku (3) Foto „marťanky“ sedící na kameni, obletělo celý svět.

Samozřejmě můžeme namítnout, že to jsou prostě jen kameny, a hra světla a stínů.

Odkazy

(1) Mars Rover. NASA. Internet: http://marsrovers.jpl.nasa.gov/gallery/all/2/p/1526/2P261833662EFFAY00P2298L7M1.HTML
(2) Mars Rover. NASA. Internet: http://marsrover.nasa.gov/
(3) Spirit’s West Valley Panorama. JPL, NASA. Internet: ttp://photojournal.jpl.nasa.gov/catalog/PIA10216

 

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 620

error: Kopírování zakázáno!