Proč mimozemšťané mrzačí krávy ? (2)

Na konci 20. století proběhlo několik vln tajemného mrzačení domácích zvířat. Tajemný „predátor“ roztrhal tělo zvířat, vytrhal část orgánů. A nikdo nedokázal zastavit tyto útoky: mrtvá zvířata byla nalezena dokonce i v zoologických zahradách.

Argentinské epicentrum

V Argentině bylo v létě 2008 nejvíce usmrcených zvířat v blízkosti města Puelche v provincii La Palma. Farmáři viděli UFO nad pastvinami a pak je čekaly hrozné nálezy.

30.června 2008 tam našli mrtvá zvířata – krávy se zářezy jedné z čelistí, bez oči, uší a konečníku. Její majitel řekl, že večer se svým synem seděl na zadním dvoře. Najednou se „noc změnila v den“: obrovský jasný objekt se vznášel nad přístřeším. Vyděšení farmáři vběhli do domu a dívali se na UFO oknem. Tehdy zvířata nebyla zraněna, ale smrt dobytka nenechala na sebe dlouho čekat.

Veterinář Alejandro Napuri poznamenal k jednomu takovému případy v provincii Buenos Aires: „Ani jediná kapka krve na místě činu. Jazyk byl vyřezán tak, že kost byla obnažena, a to není tak jednoduché. Řezy nemají nic společného s kousnutí krys nebo dravců.“

V červenci 2008 v blízkosti Puelche našli několik mrtvých zvířat. Farmářka řekla, že několik nocí za sebou lidé viděli „podivná světla plující po kraji.“

Zemědělec z Embajadoru za bílého dne zpozoroval paniku ve stádu: nad stádem proletělo UFO „v podobě dvou polévkových talířů, přiklopených k sobě,“ vysílající k zemi jasný paprsek.

Mezigalaktická válka? 

Před třiceti lety byla souvislost mezi UFO a ztrátou dobytka mnohem zřetelnější.

V blízkosti mrtvol zvířat byly nalezeny otisky stop jakoby od „létajících talířů“, kruhy polehlé či spálené trávy, zvýšená radioaktivita.

Některým „šťastlivcům“ se podařilo překvapit záhadné objekty ještě na místě činu.

Nejznámější událostí těchto let se stal případ na Aljašce.

Pět turistů tábořilo na vyvýšenině v blízkosti řeky Yukon. Jeden z nich se probudil před svítáním a rozhodl se jít dolů k vodě umýt. Cestou viděl asi 20 visících oranžových „talířů“. Běžel probudit přátele, ale když vylezli ven, UFO nebylo již vidět. Když došli asi půl kilometru k řece, turisté narazili na obrovský kruh spálené trávy. V něm byly čtyři trojúhelníkové otisky, vtlačené 5 až 10 cm do země.

Kolem byly roztroušeny stovky (!) mrtvých zvířat. U losů byly odříznuty rohy a nohy, naházené na samostatné hromady. A všechny vnitřní orgány byly pryč. Těla medvěda grizzlyho byly bez očí a čelistí, ze sobů byly odstraněny kosti. Nikde nebyla jediná kapka krve, zranění vypadala čistá. Nedaleko ležela roztrhaná zdechlina velryby (?!) délky 4,5 metru.

Obr. Jeden z podivných řezů na kůži krávy s opálenými hranami. Vědci zjistili, že řezný nástroj byl nahřán na 400 stupňů Celsia.

Pokračování příště

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 225

error: Kopírování zakázáno!